Poslední aktualizace
  • 4. června 2019
Počet návštěvníků
  • 29 dnes
  • 485 za měsíc
  • 5054 od začátku roku

  • 188317 Celkem

Druhy pobytů

» Rodinná rekreace
» Letní tábory pro skupiny
» Školní výlety
» Sportovní soustředění
» Školy v přírodě


Rodinná rekreace

Naleznete u nás ideální podmínky pro aktivní i klidnou dovolenou. Všichni návštěvníci mohou využít hřiště na volejbal, fotbal, venkovní bazén, cyklotrasu, která vede přímo kolem rekreačního střediska překrásnou šumavskou přírodou, sjíždět řeku Vltavu, využívat možnosti vodních sportů na vodní nádrži Lipno, plánovat výlety na kolech do Rakouska či Německa. Najdete u nás vše, aby Vaše dovolená byla aktivní a pestrá. Návštěva krásného historického města Český Krumlov je jistě nezbytnou součástí dovolené v jižních Čechách. K prohlídce se přímo nabízí zámek ale i mnoho jiných památek nejen ve městě ale i v jeho okolí. Naleznete v odkazu "Tipy na výlet".


^ nahoru

Letní tábory pro skupiny

Rekreační středisko nabízí svou kapacitou a umístěním ideální podmínky pro pořádání letních dětských táborů. Ubytování v chatkách nebo ubytovnách, stravování 5x denně, celodenní pitný režim. Možnost zapůjčení sportovních potřeb, koupání ve venkovním bazénu s hygienicky čitou vodou. V případě nepříznivého počasí lze využívat jídelnu pro činnost dětí.


^ nahoru

Školní výlety

Poskytujeme ubytování v budovách nebo chatkách, stravování formou plné penze, nebo polopenze.Kvalitní dopravní obslužnost vlakem nebo autobusem nabízí zajímavé možnosti k pořádání výletů po okolních památkách. Jízdní řády jsou k dispozici na recepci.


^ nahoru

Sportovní soustředění

V našem rekreačním středisku jsou sportoviště k aktivnímu využití volného času (menší fotbalové hřiště, volejbalová a nohejbalové hřiště, basketbalové koše, stolní tenis, venkovní bazén). Okolní příroda je vhodně pro pěší turistiku cykloturistiku i kondiční běh. Pro náročné sportovní kurzy můžeme po dohodě s obecním úřadem zajistit velké fotbalové hřiště a sportovní halu. Poskytujeme ubytování v budovách nebo chatkách, stravování formou plné penze, nebo polopenze, po dohodě i pitný režim.


^ nahoru

Školy v přírodě

Ubytování v chatkách nebo ubytovnách, stravování 5x denně, celodenní pitný režim. Možnost zapůjčení sportovních potřeb, koupání ve venkovním bazénu s hygienicky čitou vodou. V případě nepříznivého počasí lze využívat jídelnu pro činnost dětí.


^ nahoru