Poslední aktualizace
  • 4. června 2019
Počet návštěvníků
  • 29 dnes
  • 485 za měsíc
  • 5054 od začátku roku

  • 188317 Celkem

Otázky a odpovědi

Potřebujeme vlastní lůžkoviny?

-> Ne, vše obdržíte od nás ( deky, polštáře, ložní prádlo).

Jak se dostat do rekreačního střediska?

Autem: na hlavní silnici z Českého Krumlova směrem na Lipno odbočíte po 15 km do obce Hořice na Šumavě, zde se dáte stále směrem k na náměstí cca 1 km, kde na jeho konci odbočíte doleva o po 200 na pravé straně Vás čeká Menfis rekreační středisko.
Autobusem: spoj Český Krumlov - Hořice - Horní Planá, na zastávce Hořice na Šumavě "U hřbitova" vystoupíte a dáte se směrem k náměstí, asi po 30 m odbočíte doprava. Po 200 m na pravé straně Vás čeká Menfis rekreační středisko.
Vlakem: spoj Český Krumlov - Hořice - Volary, na zastávce Hořice na Šumavě se vydáte směrem do centra obce cca 800 m, orientační bod je kostel, příchodem na náměstí budete mít po levé ruce restauraci "U pranýře" a asi po 50 m odbočíte doleva. Po 200 m na pravé straně Vás čeká Menfis rekreační středisko.

Zde se můžete podívat na » mapu nebo si » vyhledat spojení

Koho máme kontaktovat?

-> Po příjezdu se nahlásíte na recepci, po zapsání se o Vás postaráme a rovněž Vás ubytujeme.

Dají se zapůjčit sportovní potřeby?

-> Samozřejmě Vám zdarma zapůjčíme míče na kopanou, volejbal, basketball, pálky na stolní tenis, badminton.

Jak probíhá platba?

-> Pro jednotlivce v hotovosti na místě. Pro skupiny vystavením zálohové faktury vybíráme zálohu v předem domluvené individuální výši. Doplatek je splatný po ukončení pobytu na místě v hotovosti nebo po dohodě převodem.

Jak se můžeme objednat?

-> Telefonicky nebo e-mailem předem dohodnout termín pobytu, následně po potvrzení volného termínu nám zašlete objednávku. Potvrzením objednávky máte rezervovaný termín.
kontakt >